درباره ما

درباره ما

شرکت تجارتی وستا در سال 1367 و در دوره‌ای که کشور ایران با چالش‌های بزرگی که براثر جنگ تحمیلی هشت‌ساله روبرو بوده تأسیس شد. جایگاه شرکت وستا در عرصه تجهیزات پزشکی ایران با توجه به تخصص مؤسسان آن در حوزه تجهیزات پزشکی تخصصی و فوق تخصصی قرار گرفت. به ارمغان آوردن سیستمهای جدید و پیشرفته پزشکی و عرضه تکنولوژی‌های نوین از ابتدا در دستور کار این شرکت گنجانده شد. در همین راستا شرکت وستا در بسیاری زمینه‌ها اولین‌هایی را به جامعه پزشکی عرضه نمود. وسایل پیشرفته اورژانس که استفاده از آن‌ها در ایران رایج نبود توسط این شرکت از کمپانی Spencer ایتالیا وارد و در اختیار کاربران اورژانس و فوریت‌های پزشکی قرار گرفت. هم‌اکنون چندین تولیدکننده داخلی هم چنان محصولاتی را ارائه می‌نمایند که از روی نمونه‌های اولیه که با Spencer ساخته‌شده‌اند. شرکت وستا اولین سیستمهای PACS را از کمپانی Vepro به بازار ایران عرضه نمود. از اولین‌های دیگر داپلرهای عروق مغزی TCD، سیستمهای آنالیز خواب و دستگاه rTMS را می‌توان نام برد. این شرکت هم چنان درزمینه ارائه سیستمهای نوین پزشکی فعالیت نموده و با بهره‌گیری از کادر ورزیده‌ای در تخصص‌های مختلف خدمات شایسته خود را بر جامعه پزشکی و در جهت ارتقاء سلامت عموم ارائه می‌نماید.

کمپانی COSMED  

شرکت COSMED، در سال 1980 تحت عنوان شرکت ساخت تجهیزات ارزیابی قلبی- ریوی و تشخیصی متابولیکی شروع به فعالیت کرد. هدف شرکت بهبود کیفیت محصولات، نوآوری و ارائه بهترین خدمات به مشتریان بوده است. COSMED در سال 1980 با طراحی و ساخت دستگاه اسپیرومتری شروع به فعالیت کرد و در اواخر دهه 80 اسپیرومتری را به اسپیرومتری الکترونیک پرتابل در سایز رومیزی بانام PONY ارتقاء داد که توانست بیش از 20 هزار واحد را در اروپا و شرق دور به فروش برساند. در میانه دهه 90 دستگاه آنالیز متابولیکی پرتابل تحت عنوان K4 طراحی و ساخت. این دستگاه واقعاً نوآورانه زمینه ی جدیدی برای اندازه گیری سوخت وساز بدن را فراهم کرد و به‌سرعت به‌عنوان بهترین دستگاه آنالیز متابولیکی در آموزش، علوم ورزش و پژوهش به فروش رسید.

COSMED تولیدکننده دامنه وسیعی از دستگاه های اسپیرومتری، عملکرد ریوی، تست ورزش/ تست های قلبی- ریوی و تجهیزات تشخیصی و ارزیابی تغذیه ای است. همه محصولات COSMED، با آخرین دستورالعمل ها و نظرات از سازمان های علمی برجسته¬ی از جمله: جامعه قفسه سینه آمریکا ATS ، انجمن تنفس اروپا ERs ، انجمن قلب آمریکا AHA و کالج آمریکایی علوم ورزشی ACSM است علاوه بر این دارای تاییدیه FDA 510(k) و EC 60601-1/ EN601-1 60 و دیگر گواهی های معتبر بین المللی است.

کمپانی BTS  

BTS بیش از بیست سال سابقه در طراحی و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی مکانیکی درزمینه ی عملکرد انسان دارد. در طول فعالیت برای مراکزی برجسته تحقیقاتی، ورزشی، درمانی و دانشگاهی برجسته در دنیا صادرکننده تجهیزات نوآورانه خود بوده است. BTS با مرکز ناسا، آژانس فضایی اروپا ESA بر روی موضوع واکنش بدن بر عدم جاذبه همکاری داشته است. همچنین تیم های ورزشی بزرگ مانند آث میلان و رئال مادرید از سیستم های BTS نه‌ تنها درزمینهٔ مشاوره و بهبود عملکرد ورزشکاران، بلکه در زمینه های جلوگیری از آسیب، درمان و ریکاوری سریع و کامل آسیب‌های ورزشی استفاده خواهد کرد.

بیش از 1000 مراکز درمانی در سرتاسر جهان با استفاده از تکنولوژی BTS در ارائه بهتر و مؤثرتر خدمات در دنیا فعالیت می کنند. BTS تنها شرکتی است که سیستم یکپارچه و کامل برای تجزیه‌وتحلیل چندعاملی حرکات بدن ارائه می دهد...

  کمپانی PHYSIOMED

کمپانی PHYSIOMED بالاترین کیفیت در محصولات تشخیصی فیزیکی و بیومکانیک، درمانی شامل حیطه توانبخشی ورزشی و زیبای بر پایه ی به روز ترین تکنولوژی¬ها ارائه می دهد. کمپانی PHYSIOMED ماموریت خود می داند که راه حل-های نوآورانه با هدف تکمیل کاردرمانی به منظور روش¬های جدید و پیشگامانه به درمان و تشخیص را بیابد. این شرکت از سال 1973 تا کنون فعالیت خود در زمینه های یاد شده آغاز کرده است و دارای موقعیت بسیار قوی در کشور آلمان است، در حال حاضر صادر کننده محصولات خود به بیش از 83 کشور در سراسر جهان است. محصولات این کمپانی دارای تاییدیه 93/42/EEC پیوست دوم و همچنین DIN EN ISO 13485 می باشد.