درباره ما

 

شرکت تجارتی وستا در سال 1367 و در دوره‌ای که کشور ایران با چالش‌های بزرگی که براثر جنگ تحمیلی هشت‌ساله روبرو بوده تأسیس شد. جایگاه شرکت وستا در عرصه تجهیزات پزشکی ایران با توجه به تخصص مؤسسان آن در حوزه تجهیزات پزشکی تخصصی و فوق تخصصی قرار گرفت. به ارمغان آوردن سیستمهای جدید و پیشرفته پزشکی و عرضه تکنولوژی‌های نوین از ابتدا در دستور کار این شرکت گنجانده شد. در همین راستا شرکت وستا در بسیاری زمینه‌ها اولین‌هایی را به جامعه پزشکی عرضه نمود. وسایل پیشرفته اورژانس که استفاده از آن‌ها در ایران رایج نبود توسط این شرکت از کمپانی Spencer ایتالیا وارد و در اختیار کاربران اورژانس و فوریت‌های پزشکی قرار گرفت. هم‌اکنون چندین تولیدکننده داخلی هم چنان محصولاتی را ارائه می‌نمایند که از روی نمونه‌های اولیه که با Spencer ساخته‌شده‌اند.

 

شرکت وستا اولین سیستمهای PACS را از کمپانی Vepro به بازار ایران عرضه نمود. از اولین‌های دیگر داپلرهای عروق مغزی TCD، سیستمهای آنالیز خواب و دستگاه rTMS را می‌توان نام برد. این شرکت هم چنان درزمینه ارائه سیستمهای نوین پزشکی فعالیت نموده و با بهره‌گیری از کادر ورزیده‌ای در تخصص‌های مختلف خدمات شایسته خود را بر جامعه پزشکی و در جهت ارتقاء سلامت عموم ارائه می‌نماید.

 

شرکت تجاری وستا افتخار دارد در حوزه ی مغز و اعصاب محصولات EEG و EMG از کمپانی Neurowerk SIGMA آلمان، دستگاه rTMS ازکمپانی Neurosoft روسیه، دستگاه های داپلر عروق مغزی TCD از کمپانی Compumedics DWL آلمان و همچنین پمپ های تزریق Easy flow از کمپانی Adriamed ایتالیا و پمپ دسفرال از شرکت Micrel یونان را عرضه نماید.

کمپانی NEUROWERK SIGMA  

کمپانی NEUROWERK SIGMA در آلمان با سابقه درخشان فعالیت در حوزه مغز و اعصاب در سال 1990 تاسیس گردید. دستگاه های NEUROWERK EEG and EMG ساخته شده توسط این شرکت 100% آلمانی هستند و همین مسئله موجب شده است تا در طول 25 سال اخیر پزشکان زیادی در حوزه مغز و اعصاب تمایل به خرید تجهیزات خود از این شرکت داشته باشند. در حال حاضر این شرکت به بیش از 40 کشور در دنیا محصولات NEUROWERK EEG and EMG خود را صادر میکند که به صورت روزانه در بیمارستان ها و مراکز درمانی آن ها مورد استفاده قرار گیرد.

کمپانی COMPUMEDICS DWL  

کمپانی COMPUMEDICS DWL با بیش از بیست و پنج سال سابقه در طراحی و ساخت Doppler TCD در سال 1991 در آلمان تاسیس شد. دستگاه های Doppler TCD قابلیت رقابت با بسیاری از روشهای تشخیص گران قیمت را به دلیل هزینه ی کم آن داراست. همچنین امکان مانیتورینگ پیوسته آن در زمان از مزیت های این دستگاه می باشد.

  کمپانی NEUROSOFT

کمپانی NEUROSOFT در سال 1992 توسط محققان و دانشمندان روسی تاسیس شد. حضور همزمان و ارتباط فعال مهندسان الکترونیک، برنامه نویسان و محققان حوزه پزشکی منجر به رشد سریع نروسافت در تولید دستگاه های تشخیصی در حوزه نروفیزیولوژی در بازارهای روسیه و پس از آن در بازارهای جهانی شد. سیاست شرکت بر تولید محصولات الکترونیکی قابل رقابت با دنیا، نرم افزار و تکنولوژی پزشکی، گسترش سیستمهای با کیفیت بالا و فراهم نمودن خدمات بهداشت عمومی است که همه ی اینها در سایه ی تازه ترین دست آوردهای پزشکی صورت میگیرد.

کمپانی MICREL MEDICAL DEVICE  

کمپانی MICREL MEDICAL DEVICE به عنوان یک شرکت طراحی، ساخت و فروش تجهیزات سیستمهای هوشمند دارورسانی در یونان در سال 1980 تاسیس گردید. در حال حاضر این شرکت طیف وسیعی از پمپ های انفوزیون حجمی و سرنگ آمبولانس، دستگاه تصفیه و لوازم جانبی را عرضه میکند. همچنین ریموت سیستم کنترل از راه دور و سیستمهای نظارت و خدمات گسترده برای بیمارستان و خانه را فراهم کرده است. در حال حاضر شرکت میکرل به بیش از 30 کشور محصولات خود را عرضه میدارد.